KASTAMONU TOSYA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Taşımalı Eğitim Semineri Gerçekleştirildi.

Bakanlığımız tarafından öğrenci servis şoförleri ve taşımalı eğitim şoförlerine yönelik yapılması istenilen sürücü eğitim semineri Tosya Kaymakamlığı  İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce organize edilerek İlçe Jandarma Komutanlığı, İlçe Emniyet Amirliği ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce gerçekleştirildi.
Taşımalı Eğitim Semineri Gerçekleştirildi.

Tosya Mithat Boyner Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Konferans Salonunda İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzden Şube Müdürleri Cemalettin İPEK ve Efgan DAĞLI´nın hazır bulunduğu  seminerde taşımalı eğitim şoförlerine ve öğrenci servislerine yönelik  sürücülerimize MEB Taşımalı Eğitim Yönetmeliği, MEB Taşımalı Eğitim Sözleşmesi, Etkili iletişim Yöntemleri, Karayolları Trafik Kanunu, Okul Servis Araçları Hizmet Yönetmeliği Trafik İşaret ve Kuralları, Yükümlülükler konularında seminer verildi. Öğrencilerimizin sorunsuz bir şekilde taşınması, sürücülerimizin kurallara uyması, yaşanabilecek olası olumsuzlukların önüne geçilmesi için yapılan çalışmaların önemi vurgulandı.28/01/2015

tasımalı semineritasımalı semineri

Hükümet Konağı Kat 3 37300 Tosya/Kastamonu - 03663131939

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.