KASTAMONU TOSYA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Muhtarlarla Okuma Yazma Seferberliği Bilgilendirme Toplantısı

İlçemiz Müftülük Konferans Salonunda Okuma Yazma Seferberliği ile ilgili bilgilendirme toplantısı yapıldı.Toplantıya İlçe Milli Eğitim Müdürü Volkan PULLU, İlçe Müftüsü Eyyüp DEMİR, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Sevgi ALKAN , Tosya Halk Eğitim Merkezi Müdürü Nesrin AVCI  köy ve mahalle muhtarlarımız katıldılar.
Muhtarlarla Okuma Yazma Seferberliği Bilgilendirme Toplantısı

 

Toplantıda Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Eşleri Hanımefendi Sayın Emine Erdoğan´ın himayelerinde başlayan Okuma Yazma Seferberliği´ne ilişkin usul ve esaslar hakkında muhtarlarımız bilgilendirildi. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatları gereği Türkiyenin her tarafında  olduğu gibi ilçemiz genelinde  de Okuma-Yazma bilmeyen kalmaması için Kaymakamlığımızca gerekli çalışmalar başlatılmıştır. Okuma Yazma bilmeyen vatandaşlarımızın en yakın eğitim kurumuna ya da muhtarlığa başvuru yapması yeterli olacaktır.Tarama çalışmaları sonuçlandıktan sonra 5 Mart 2018 tarihi itibariyle Okuma Yazma Kurslarımız başlıyacaktır.

 

21-02-201821-02-201821-02-201821-02-2018

Hükümet Konağı Kat 3 37300 Tosya/Kastamonu - 03663131939

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.