KASTAMONU TOSYA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kutlu Doğum Etkinlikleri Duygusal Anlar yaşattı.

14/04/2015 günü İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz Koordinasyonunda Tosya İmam Hatip Ortaokulu ile Tosya Anadolu İmam Hatip Lisesi tarafından İlçe Müftülük Salonunda gerçekleştirilen etkinlik beğeni ile izlendi.
Kutlu Doğum Etkinlikleri Duygusal Anlar yaşattı.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Volkan Pullu gecenin açılışında yaptığı konuşmada, Kutlu Doğum Haftasını anmak ve önemini belirtmek için geceyi düzenlediklerini belirterek öğrencilerin aylarca bu gösteri için hazırlandıklarını söyledi. Pullu, "Peygamber efendimizin kutlu doğumu Etkinliğinin hayırlara vesile olmasını diliyor, geceye katılan tüm izleyicilerimize davetimize icabet ettikleri için teşekkür ediyorum" dedi.Gecede tiyatro ve semazen gösterilerini sergileyen öğrenciler, Peygamber efendimiz için dualar okudular.Tosya Musiki Cemiyeti ilahi korosu kapanışta izleyicilere doyumsuz bir ilahi dinletisi sundular.Program sonunda İlçe Milli Eğitim müdürü Volkan Pullu tarafından emeği geçenlere teşekkür plaketi verildi.

Kutlu DoğumKutlu DoğumKutlu DoğumKutlu DoğumKutlu DoğumKutlu DoğumKutlu DoğumKutlu DoğumKutlu DoğumKutlu Doğum

Hükümet Konağı Kat 3 37300 Tosya/Kastamonu - 03663131939

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.