KASTAMONU TOSYA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İstiklal Marşının Kabul Edildiği Günü ve Mehmet Akif Ersoy´u Anma Günü

12 Mart İstiklal Marşının Kabul Edildiği Günü ve Mehmet Akif Ersoy´u Anma Günü Etinlikleri kapsamında "Bağımsızlık Kahramanı Mehmet Akif" temalı resim, afiş, kompozisyon ve İstiklal Marşını okuma yarışmaları ilçe seçimi gerçekleştirildi.
İstiklal Marşının Kabul Edildiği Günü ve Mehmet Akif Ersoy´u Anma Günü

Yarışma kapsamında Tosya Mithat Boyner Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Konferans Salonunda ilçe birincilerinin seçimi gerçekleştirilmiştir. İlde gerçekleştirilecek olan Final Yarışmaları sonunda dereceye giren öğrenciler ödüllendirilecek, yarışmaya katılan tüm eserler elektronik ortamda e-kitap olarak Kastamonu İl Milli Eğitim Müdürlüğü web sayfasında yayınlanacaktır.

Yarışmaya katılan tüm resim ve afişler 10-12 Mart 2015 tarihleri arasında Barutçuoğlu AVM de sergilenecektir. İl Milli Eğitim Müdürlüğünce İstiklal Marşı Okuma Final Yarışması HEM Salaonunda 10-11 Mart 2015 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir. Ödül töreni Kastamonu HEM Salonunda 12 Mart 2015 günü gerçekleştirilecektir.

12 Mart İstiklal Mrşının Kabülü ve Mehmet Akif Ersoy´ u Anma Günü ile ilgili kompozisyon, resim ve İstiklal Marşı Okuma yarışmasında dereceye giren ve ilde gerçekleştirilecek olan finalde ilçemizi temsil edecek olan öğrencilerimiz;

İlkokullar Arası Dereceye Girenler:

Gamze Çataloğlu- Tosya İlkokulu-4/A-İstiklal Marşını Okuma

Ortaokullar Arası Dereceye Girenler:

Emine Dida Kaşıkçı-Tosya Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu-8/A-Resim

İrem Küçükyağcı-Tosya Fatih Ortaokulu-8/A-Kompozisyon

Oğuzhan Ceyhan-Tosya Mehmet Akif Ersoy İmam Hatip Ortaokulu-7/C-İstiklal Marşı Okuma

Liseler Arası Dereceye Girenler:

Abdullah Olgun-Tosya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 11/ATL-Resim

Özlem Kuzu-Tosya Anadolu Lisesi-10/A-Kompozisyon

İstiklal Marşının Kabul Edildiği Günü ve Mehmet Akif Ersoyu Anma Günüİstiklal Marşının Kabul Edildiği Günü ve Mehmet Akif Ersoyu Anma Günüİstiklal Marşının Kabul Edildiği Günü ve Mehmet Akif Ersoyu Anma Günüİstiklal Marşının Kabul Edildiği Günü ve Mehmet Akif Ersoyu Anma Günüİstiklal Marşının Kabul Edildiği Günü ve Mehmet Akif Ersoyu Anma Günüİstiklal Marşının Kabul Edildiği Günü ve Mehmet Akif Ersoyu Anma Günüİstiklal Marşının Kabul Edildiği Günü ve Mehmet Akif Ersoyu Anma Günüİstiklal Marşının Kabul Edildiği Günü ve Mehmet Akif Ersoyu Anma Günüİstiklal Marşının Kabul Edildiği Günü ve Mehmet Akif Ersoyu Anma Günüİstiklal Marşının Kabul Edildiği Günü ve Mehmet Akif Ersoyu Anma Günüİstiklal Marşının Kabul Edildiği Günü ve Mehmet Akif Ersoyu Anma Günüİstiklal Marşının Kabul Edildiği Günü ve Mehmet Akif Ersoyu Anma Günü

Hükümet Konağı Kat 3 37300 Tosya/Kastamonu - 03663131939

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.