KASTAMONU TOSYA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İşkur İl Müdürlüğü ile Müdürlüğümüz Arasında Toplum Yararına Program Sözleşmesi İmzalandı

İşkur İl Müdürlüğü ile Müdürlüğümüz arasında Toplum Yararına Program Sözleşmesi imzalandı. Yapılan protokol ile ilçemize bağlı okullarımızda on dört(14) kişi yedi ay(7) süre ile bakım, onarım ve temizlik işlerinde istihdam edilecektir.
İşkur İl Müdürlüğü ile Müdürlüğümüz Arasında Toplum Yararına Program Sözleşmesi İmzalandı

İşkur İl Müdürlüğü ile Müdürlüğümüz arasında Toplum Yararına Program (TYP) Sözleşmesi imzalandı. İmza törenine İş Kur İl Müdürü adına Şube Müdürü Fevzi KILIÇ ve Tosya İlçe Milli Eğitim Müdürü Volkan PULLU  katıldı. Yapılan protokol ile ilçemize bağlı okullarımızda on dört(14) kişi yedi ay(7) süre ile bakım, onarım ve temizlik işlerinde istihdam edilecektir. TYP başvuruları 26 Eylül 2014-10 Ekim 2014 tarihleri arasında yapılabilecek olup TYP seçim kuraları noter huzurunda 16 Ekim 2014 tarihinde yapılacaktır. Kuraya başvuran kişilerden; kadınlara, 35 yaş üstü bireyler, engelliler, eski hükümlüler ve terörle mücadelede malul sayılmayacak şekilde yaralananlara öncelik tanınacaktır. Başvurular internet İşkur web sayfası üzerinden ve ilçemiz Tosya Belediyesi İşkur Hizmet Noktası´ndan yapılabilecektir.

TYP-Toplum Yararına ProgramlarTYP-Toplum Yararına ProgramlarTYP-Toplum Yararına ProgramlarTYP-Toplum Yararına ProgramlarTYP-Toplum Yararına Programlar

Hükümet Konağı Kat 3 37300 Tosya/Kastamonu - 03663131939

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.