KASTAMONU TOSYA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Volkan PULLU´nun Yeni Yıl Mesajı

    2015 yılının öğrencilerimize, öğretmenlerimize, tüm eğitim çalışanlarımıza, velilerimize; sağlık, mutluluk ve başarılar getirmesini temenni ediyor, sizleri sevgi ve saygıyla selamlıyorum.
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Volkan PULLU´nun Yeni Yıl  Mesajı

 

 

            2015 yılına, yepyeni umutlarla ve yeni heyecanlarla giriyoruz. 2014 yılında Tosya ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak hedeflerimizin birçoğuna ulaşmanın gururunu ve mutluğunu birlikte yaşamaktayız. Geçtiğimiz yıl içinde ilçemizin ihtiyaçlarının karşılanması yönünde birçok projeye imza attık. Yeni yapılan okullarla beraber onarılan okullarımızla öğrencilerimizin daha iyi bir eğitim alması için çaba sarf ettik. Bilişim teknolojilerinin okullarımızda uygulanması, öğrencilerimizin bilgiye ulaşabilmesi için her türlü teknolojik ihtiyacı karşılamak için de aynı bilinç ve sorumlulukla hareket ettiğimizi en samimi duygularla ifade etmek isterim.

 

          Değerli Veliler,

          Öğrencilerimizi gelişen çağın gereklerine uygun, ülkesine ve milletine yararlı birer fert olarak yetiştirmemiz en önemli vazifemizdir. Her bireyin öğrenme hızı, anlama yeteneği birbirinden farklıdır. Empati kurarak, onları anlamanız, onların ihtiyaçlarını fark etmeniz, eğitim hayatlarını olumlu bir şekilde etkileyecektir. Öğrencilerimizi, hayata hazırlama süreci olan okullarda yalnız bırakmadığınız için sizlere teşekkür ederim. 2015 yılında sizlerin desteğiyle çok daha güzel çalışmalara adım atacağımızı biliyorum.


          Sevgili Öğrenciler,

          2014 yılını geride bırakıyoruz. Sizden ricam; idealleriniz ve hayallerinizden asla vazgeçmemenizdir. Hayaller yıldızlar gibidir. Onlara ulaşamasak bile bize yol gösteren, kılavuzluk eden yine onlardır. Başaramadığınız zaman belki hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz; ancak önemli olan bırakmamaktır, pes etmemektir. Çünkü her şey yok olsa bile gelecek bizim ellerimizdedir. Bununla beraber televizyon, bilgisayar, telefon gibi kitle iletişim araçlarında çok fazla vakit kaybetmeden derslerinize çalışmanız ve kitap okuma alışkanlığı kazanmanız sizlere her zaman faydalı olacaktır.

 

          Bu minvalde 2015 yılının öğrencilerimize, öğretmenlerimize, tüm eğitim çalışanlarımıza, velilerimize; sağlık, mutluluk ve başarılar getirmesini temenni ediyor, sizleri sevgi ve saygıyla selamlıyorum.

                                                                                            Volkan PULLU

                                                                                     İlçe Milli Eğitim Müdürü

Hükümet Konağı Kat 3 37300 Tosya/Kastamonu - 03663131939

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.