KASTAMONU TOSYA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Volkan PULLU´nun Kutlu Doğum Haftası Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Volkan PULLU “Kutlu Doğum Haftası” münasebetiyle kutlama mesajı yayınladı.
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Volkan PULLU´nun Kutlu Doğum Haftası Mesajı

 

 

 

   14–20 Nisan tarihleri arasında, insanları güzel ahlak, doğruluk ve huzurla buluşturan İslam dininin, evrensel mesajını bizlere ulaştıran  PeyKutlu Doğumgamberimiz Hz. Muhammed’in (s.a.v) doğumunu kutladığımız haftayı idrak ediyoruz.

    Hafta boyunca Tosya ilçemizde ve yurt çapında  yapılan etkinliklerle umuyoruz ki; Peygamberimiz Hz. Muhammed’in (s.a.v) yüce kişiliğinin ve örnek hayatının doğru bir şekilde anlaşılmasına ve anlatılmasına vesile olmuştur, tavsiye ettiği kardeşlik ve sevgi ikliminin oluşmasına katkılarda bulunacaktır.İstiyoruz ki  değerler eğitimi ile kazandırmaya çalıştığımız tüm güzellikler, bu değerlerin zirvesinde bulunan insanlığın ve alemlerin iftihar tablosu Peygamberimiz Hz. Muhammed’in (s.a.v) daha iyi anlatılmasıyla öğrencilerimize ve toplumumuza ışık olacaktır.

    Kutlu Doğum Haftası’nın ve ardından başlayan üç ayların ülkemize, İslam âlemine ve tüm insanlığa hayırlar getirmesini diliyor; sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

                                      

                                                                          Volkan PULLU

                                                                     İlçe Milli Eğitim Müdürü

Hükümet Konağı Kat 3 37300 Tosya/Kastamonu - 03663131939

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.