KASTAMONU TOSYA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürü Volkan PULLU´nun Veda Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürü Volkan PULLU´nun Veda Mesajı
İlçe Milli Eğitim Müdürü Volkan PULLU´nun Veda Mesajı

 

Saygıdeğer Mesai Arkadaşlarım, Değerli Eğitim Çalışanları, Sevgili öğrenciler, Kıymetli Veliler

21 Temmuz 2014 tarihinden bu yana yaklaşık dört yıllık süre içerisinde siz değerli yönetici ve öğretmenlerle birlikte hizmet etmekten büyük mutluluk ve onur duyduğumu öncelikle ifade etmek istiyorum.

Dört yıl önce sizlerin bilgi birikimi, enerjisi ve çalışma heyecanına güvenerek sizlerin ve halkımızın bize olan inancıyla başladığımız bu görevde sosyal adalet duygusu içerisinde doğru ve güzel olan işleri yapmaya hep gayret gösterdik. Bu amaç doğrultusunda da; Eğitimin bireyi nitelikli hale getirme çabası olduğu düşüncesiyle mahalli imkanları da kullanarak başta Okullarımız, Milli Eğitim Müdürlüğümüz ve Öğretmenevimiz olmak üzere tüm eğitim kurumlarının fiziki ve teknolojik altyapısını geliştirip nitelikli kurumlar haline getirmeye çalıştık. Öncelikle ikili öğretim yapan okullarımızı normal öğretime, sobalı ısınan okulların hepsini kaloriferli sisteme dönüştürdük. İlçemize yeni derslikler ile okul türlerini ve en önemlisi Fen Lisemizi hep beraber ilçemize kazandırdık.

Öğrencilerimizin Orta öğretime ve yüksek öğretime geçiş sınavlarındaki becerilerini artırmak düşüncesiyle eğitim projeleri hazırladık ve uyguladık. Sanatın ve sporun tüm dalları en üst düzeyde destekleyerek il ve Türkiye derecelerinin alınmasını sağladık.

İlçemizde eğitim-öğretim hizmetlerindeki gelişim ve değişimin ve yakalanan başarının hız kesmeden sürdürüleceğine, en yakın gelecekte örnek gösterilen ilçeler arasında yerini alacağına gönülden inanmaktayım. Bu duygu ve düşüncelerle dört yılda yapılanlara desteklerinizden dolayı şahsım ve kurumum adına, bize güven ve destek veren başta Sayın Kaymakamımız Deniz PİŞKİN beyefendi  olmak üzere,  Sn. İl Milli Eğitim Müdürümüz Cengiz BAHÇECİOĞLU, Sn.Belediye Başkanımız Kazım ŞAHİN, siyasi partiler ve sivil toplum örgütlerinin değerli temsilcileri ile tüm paydaş kurumlarımıza, anne-babalara ve özellikle tüm personellerimize teşekkür ediyorum. Bizlere maddi ve manevi desteği ile dualarını esirgemeyen Tosya halkımıza ve dostlarımıza şükranlarımı arz ederken, sizlere bundan sonraki çalışma hayatınızda sağlık ve başarı dileklerimi iletiyorum."

 

                    Volkan PULLU

            İlçe Milli Eğitim Müdürü

Hükümet Konağı Kat 3 37300 Tosya/Kastamonu - 03663131939

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.