KASTAMONU TOSYA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürü Volkan Pullu´nun Eğitim Yılı Sonu Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürü Volkan Pullu´nun Eğitim Yılı Sonu Mesajı
İlçe Milli Eğitim Müdürü Volkan Pullu´nun Eğitim Yılı Sonu Mesajı

 

 

2016-2017 Eğitim ve öğretim yılını  başarılarla tamamlamış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.İlçemiz eğitiminin daha üst noktalara taşınması için fedakarca çalışan tüm mesai arkadaşlarımızı, öğrencilerimizi ve velilerimizi  bir yıl boyunca göstermiş oldukları üstün gayret ve çalışmalarından dolayı kutluyorum.

 Sevgili Öğrenciler,

 Karne notlarınız ne olursa olsun bugün almış olduğunuz karneleri başarı ya da başarısızlık göstergesi olarak kabul etmek yerine, güçlü ve zayıf yönlerinizi görme aracı olarak değerlendirmelisiniz Kendinizi iyi tanıdığınız ve çalıştığınız takdirde başarılı olacağınıza dair inancınızı asla yitirmemelisiniz. Bu tatil sürecini iyi bir dinlenmenin yanı sıra kendinizi yeniden değerlendirmek içinde kullanmalısınız. Sizlere dinlenerek, eğlenerek, bol bol kitap okuyarak, mutlulukla geçireceğiniz güzel bir tatil dilerim.

 Değerli Öğretmenler,

 Her yıl olduğu gibi bu yılda özveri ile yoğun çalışarak başarılı bir ders yılı geçirdiniz. Öğrencilerimizin olumlu özelliklerini destekleyerek, kişisel, sosyal, akademik alanda gelişmelerine sağladığınız katkıların önemi çok büyüktür.

 Sizleri yaptığınız tüm güzel çalışmalarınızdan dolayı kutlar, sağlıklı mutlu bir tatil dönemi geçirmenizi dilerim.

 Saygıdeğer Veliler;

 Anne babaların, çocuğu anlamaya dönük bir iletişim kurmaları, her zaman destekleyici ve çocuğun karşısında değil yanında olmaları gerekir. Anne babalar çocuğunu iyi tanımalı ve gerçekçi beklentiler içinde olmalıdır. Her birey kendine özgüdür, farklılıkları vardır ve bu nedenle her birey farklı öğrenir. Anne babaların çocuğunu iyi tanıyarak ilgi ve yeteneklerinin farkında olması önemlidir.

 Tatil döneminde; çocuklarımızın dinlenmelerine, eğlenmelerine, kitap okumalarına imkân sağlayarak, onları destekleyerek sağlıklı ve mutlu gelişimlerine, okul başarılarına çok büyük katkıda bulunacağımızı unutmayalım.

 Hepinize mutlu ve güzel bir tatil dönemi dilerim.

 
                                                                                                                    Volkan PULLU
                                                                                                          İlçe Milli Eğitim Müdürü

Hükümet Konağı Kat 3 37300 Tosya/Kastamonu - 03663131939

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.