KASTAMONU TOSYA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürü Volkan PULLU´nun 1.Dönem Karne Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürü Volkan PULLU´nun 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı 1.Dönemi Karne Mesajı
İlçe Milli Eğitim Müdürü Volkan PULLU´nun 1.Dönem Karne Mesajı

 

Bir ülkeyi aydınlık yarınlara ulaştıracak en önemli unsur şüphesiz eğitimdir. İlçemizde 6350 öğrenci bugün karnesini alacak. Ülkemizi daha güzel yarınlara taşıma gayesiyle; yardımcı hizmetli personelinden memuruna, idarecilerinden öğretmenine  2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı I.Dönemde özveriyle çalıştı. Herbirine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. 

Sevgili Öğrenciler;

            Karnelerinizi alacak, bir dönemin çalışmalarının sonuçlarını göreceksiniz. Karne notları ne başarının ne de başarısızlığın göstergesidir. Öğrenme sürecindeki eksiklerimizi ve öğrenme biçimlerimizi gözden geçirme fırsatıdır. Sizler ülkemizin umudusunuz. Araştıran, sorgulayan, milletimizin kültürel kodlarına sahip çıkan,  iletişim kabiliyeti yüksek, sorumluluklarını bilen, bilimi takip eden, yeniliklere açık bireyler olarak yetiştiğiniz taktirde hedeflerimize ulaşmış olacağız.

 

Kıymetli Velilerimiz;

Çocuklarınızı bu günlere getirdiniz. Onların en donanımlı şekilde yetişmeleri için  her türlü gayreti sarfetmektesiniz. Karnelerimizden  başarı ya da başarısızlık sonucu çıkarmaktan öte, kendine yetebilen toplumsal duyarlılıkları gelişmiş, öz değerlerini günlük hayata yansıtabilen, gençler yetiştirmreyi hedeflemeliyiz. Unutmayalım ki, bilgi eksikliğinin telafisi mümkün; kişilik oluşumundaki eksikliklerin telafisi kolay değil.

Bu duygu ve düşüncelerle hepinize iyi tatiller diliyor, saygı ve sevgilerimi sunuyorum.

 

Volkan PULLU

İlçe Milli Eğitim Müdürü

 

Hükümet Konağı Kat 3 37300 Tosya/Kastamonu - 03663131939

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.