KASTAMONU TOSYA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdür Volkan PULLU´NUN Karne Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdür Volkan PULLU´NUN Karne Mesajı
İlçe Milli Eğitim Müdür Volkan PULLU´NUN Karne Mesajı

 

İlçemizde eğitim öğretim faaliyetlerini sürdüren 30 okulda 6646 öğrenci karnesini alacak.

 

Eğitim, bir ülkeyi aydınlık yarınlara ulaştıracak en önemli unsurdur. Ülkemizi daha güzel yarınlara taşıma gayesiyle; yardımcı hizmet personelinden memuruna, idarecilerinden öğretmenine kurumlarımızdaki herkes sekiz ay boyunca özveriyle çalıştı. Her birine ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

 

Değerli Öğretmenlerim;

 

Geleceğimizin mimarı olan öğrencilerimizin çalışkan, milli ve manevi değerlerine bağlı, yenilikçi, topluma faydalı, insanlarla iyi ilişkiler kurabilen bireyler olarak yetişmeleri için elinizden geleni yapıyorsunuz. Gösterdiğiniz ve bundan böyle göstereceğiniz çabalar sayesinde ülkemizin çağdaş dünya içerisinde daha saygın bir konuma geleceğine hiç kuşkum yok.  Sizlere çabalarınız için teşekkür ediyor, özelde Tosya genelde Ülkemizin gelişimine koyduğunuz katkının artarak devam etmesini diliyorum.

 

Sevgili Öğrenciler;

 

Tatil, dinlenmeniz ve hedeflerinize ulaştıracak enerjiyi depolayabileceğiniz bir fırsat. Eğitim hayatınız süresince azimle, şevkle ve planlı bir şekilde çalışmalarınızı sürdürdüğünüz takdirde hayatınız bir başarı öyküsü olacaktır.

 

Sizler ülkemizin umudusunuz. Araştıran, sorgulayan, öz değerlerimize sahip çıkan, yaşadığı toplumla barışık, iletişim kabiliyeti yüksek, sorumluluklarını bilen, bilimi takip eden, yeniliklere açık bireyler olarak yetişmeniz halinde ülkemiz medeni dünya içerisinde hak ettiği yeri alacaktır.

 

Kıymetli Velilerimiz;

 

Çocuklarınızı bu günlere getirdiniz. Onların yetişmelerinde en önemli rolü üstlendiniz. Çabalarınız için sizlere teşekkür ediyorum. Okul-öğretmen ve veli işbirliği ile evlatlarımızın daha başarılı olacağına, ülkemizin daha güzel yarınlara ulaşacağına inanıyorum.1 Ağustos -1 Eylül tarihleri arasında açtığımız destekleme yetiştirme kursları yeni öğretim yılı ve bir üst sınıfa hazırlık amacıyla öğrencilerimize faydalı olacaktır. Eksiklikleri giderme içinde bu kurslarımızdan faydalanabilirsiniz.

 

Bu duygu ve düşüncelerle hepinize iyi tatiller diliyor, saygı ve sevgilerimi sunuyorum.

 

 

 

Volkan PULLU

 

İlçe Milli Eğitim Müdürü

 

Hükümet Konağı Kat 3 37300 Tosya/Kastamonu - 03663131939

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.