KASTAMONU TOSYA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı.

İlçemiz Mithat Boyner Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde gerçekleştirilen seminerde Kastamonu Ar-Ge Birimi Öğretmenlerinden Ferhat KAZOĞLU bilgilendirme yaptı.
Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı.

Mithat Boyner Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü S.Murat DEMİRCİ´nin sunumunda kürsüye çıkan İlçe Milli Eğitim Müdürü Volkan PULLU  yaptığı konuşma ile;

"Bakanlığımız Strateji Geliştirme Başkanlığınca yürütülen Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri , Milli Eğitim çatısı altında bulunan birey ve kurumların çalışma motivasyonun arttırmak ve yaptıkları özgün çalışmaları yaygınlaştırmak ve bu hususta farkındalık oluşturmak amacıyla yapılmaktadır.Yapılan çalışmalar bölge düzeyinde elemeye tabi tutulmaktadır.Bakanlığımız 2016/6 no´lu genelgesi ile sürecin çizgileri belirlenmiştir.Başvurular Nisan ayı sonu veya Mayıs ayının başı yapılmaktadır.Bu süreçte bizi bilgilndirecek öğretmenimize ve siz değerli meslekteşlarıma başarılar diliyor , Hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum." dedi.

Ardından kürsüye gelen Kastamonu Ar-Ge Birimi Öğretmenlerinden Ferhat KAZOĞLU kategoriler, başvuru aşamaları , ödüllendirme takvimi ve işleyişi hakkında bilgiler verdi.

01-12-2016

 

01-12-2016

Hükümet Konağı Kat 3 37300 Tosya/Kastamonu - 03663131939

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.