KASTAMONU TOSYA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

EBA Tanıtım Toplantıları EBA portalında ilk haber

Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü Eğitim Yayınları ve İçerik Yönetimi Daire Başkanlığınca Kastamonu ve ilçemizde gerçekleşen eş zamanlı tanıtım toplantıları EBA portalında ilk haber oldu.
EBA Tanıtım Toplantıları EBA portalında ilk haber

Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü Eğitim Yayınları ve İçerik Yönetimi Daire Başkanlığı bünyesinde görev yapan koordinatörümüz Selçuk ÜNALAN ve içerik uzmanları Oya BAYRAK, Filiz KARADAĞ, İnci BALAMİR, Hakime AKYOL, Ebru AKTAŞ, Selafi ÖZKAN ´dan oluşan ekip 18-19-20 Ocak tarihlerinde Kastamonu İl Milli Eğitim Müdürlüğü´nün yürüttüğü EBA Tanıtım Projesi kapsamında merkez ve 10 ilçesinde toplam 4223 öğretmenle bir araya geldiler.

EBA´nın öğretmen ve öğrencilerimiz tarafından daha iyi tanınması ve EBA´dan daha fazla faydalanılabilmesi amacıyla yürütülen tanıtım çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Kastamonu ve ilçelerinde yürütülen çalışmalar kapsamında yapılan seminerlere katılan ve EBA´nın öğrencilerimize ulaşmasında katkı sağlayan tüm öğretmen ve idarecilerimize teşekkür ederiz.

Mithat Boyner Ticaret ve Meslek Lisesinde üç oturum halinde ilçemizde görev yapan tüm öğretmenlerimize yönelik tanıtım faaliyeti Fatih Projesinin en önemli ayaklarından birini oluşturuyor.Bakanlığımız içerik sağlanaması ve verimliliğin eğitim-öğretimde arttırılması için yoğun çaba harcıyor.EBA tanıtımı ile EBA kullanımının bir zorunluk olduğu algısının doğru olmadığını belirten bilişim uzmanı Selçuk ÜNALAN, "Öğretmenlirimizin portal imkanlarının farkında olmasını sağlamak ve öğrenci merkezli eğitimde ellerini güçlendirmek istiyoruz."dedi.

 

22-01-201622-01-201622-01-2016

Hükümet Konağı Kat 3 37300 Tosya/Kastamonu - 03663131939

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.