KASTAMONU TOSYA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Altı Okulumuz İçin 20/05/2015 Tarihinde Yapılacak Olan Onarım İhale İlanı

1- Tosya Bahçelievler Anadolu lisesi pansiyon binası ve okul binası iç cephe boya işi yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir.  İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgilere ulaşmak için tıklayınız.

2- Tosya Anadolu İmam Hatip Lisesi Tuvalet onarımı ve iç cephe genel boya işi yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir.  İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgilere ulaşmak için tıklayınız.

 3- Fatih Ortaokulu giriş çıkış kapılarının yenilenmesi zemin döşemesi, konferans salonu çatısı yağmur oluğu degişimi yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir.

4- Tosya Mesleki Teknik Anadolu Lisesi VC ve lavobo onarımı, Taban karo taşı döşemesi, İhata duvarı tel örgü çekilmesi, Boya yapılması işi yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir.  İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgilere ulaşmak için tıklayınız.

5- Tosya Hasan Rıza Paşa Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Okul binası PVC tuvalet kapı ve kasalarının değişimi, Okul binası iç cephe genel boyasının yapılması yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir.  İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgilere ulaşmak için tıklayınız.

6- Tosya Anadolu Lisesi VC onarımı ve Genel boya işi yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir.

 

 

 

Hükümet Konağı Kat 2 37300 Tosya/Kastamonu - 03663131939

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.