KASTAMONU TOSYA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Volkan PULLU nun 29 Ekim Mesajı
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı

      Milletimiz, tarih boyunca hürriyetine düşkün olarak yaşamış, Kurtuluş Savaşını da bu azim ve inançla kazanmıştır. Ecdadımızın bizlere ve gelecek nesillere bıraktığı bu kıymetli mirası koruma ve yüceltme konusunda ülkemizin her bir ferdi aynı inanç ve sorumluğu benliğinde taşımaktadır. Milli birlik ve beraberliğin sağlanmasının en büyük güvencesi, Türk milletinin ve yurdunun bölünmez bütünlüğünün teminatı olan Cumhuriyetin ilanının 92. yılında ilimiz ve ülkemiz geleceğe daha güvenle bakmaktadır.

      Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK´ün “Cumhuriyetimize vereceğimiz en büyük armağan, gençlerin eğitilmesi olacaktır.” sözü doğrultusunda çocuklarımızın  nitelikli, üretken bireyler olarak yetişmesini sağlamak gibi kutlu ve onurlu bir görevin sorumluluğunu taşıyoruz.

        Bu büyük sorumluluğun bilinci içinde, Cumhuriyetimizin 92. yıl dönümünü büyük bir sevinç ve gururla kutluyor, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, ülkemizin bölünmez bütünlüğü için can veren tüm aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyor, kahraman gazilerimize en derin şükranlarımı sunuyorum.

 

 

                                                                                                                  29.10.2015

 

                                                                                                                Volkan PULLU

                                                                                                            İlçe Milli Eğitim Müdürü

Hükümet Konağı Kat 3 37300 Tosya/Kastamonu - 03663131939

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.